Sari la conținut

Aruba Compatible Double Fiber 100/155M SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 100-155Mbps, Max. 2km over MMF, 14 dB, Temp. 0-70C)

Preț obișnuit 43,79 lei
Vândut

Taxă inclusă. Transport calculat la checkout

155M-SFP-2D-AU

Aruba Compatible Double Fiber 100/155M SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 100-155Mbps, Max. 2km over MMF, 14 dB, Temp. 0-70C)-Dexter Computer
Aruba Compatible Double Fiber 100/155M SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 100-155Mbps, Max. 2km over MMF, 14 dB, Temp. 0-70C)

Transport gratuit

La comenzi peste 200 lei in Bucuresti si 350 lei in tara

Garantie si returnare usoara

Oferim garantie pe termen lung si un proes simplificat de returnare

Consultanta de specialitate

Echipa noastra de experti este disponibila pentru a va ajuta sa alegeti produsele potrivite

Suport clienti dedicat

Suntem aici pentru a aspunde la întrebari si a va asista in orice problema

Drawer Title

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.